Nasıl bir lokma firması

Karşıyaka lokma firması olarak Karşıyaka’nın hemen her yerinde lokma dökümü gerçekleştirdik. Çiğli, Egekent, Nergis, Mavişehir başta olmak üzere Karşıyaka’nın tüm bölgelerinde faaliyet göstermekteyiz. Karşıyaka İzmir’in ilçesi olmasına rağmen bariz farklılıkları olan bir yerdir. Burada lokma dağıtmak her firmanın yapabileceği bir iş değildir. Bir kere temizlik ve sağlık konusunda aşırı dikkatli olmak gereklidir.

Temizlik konusunda bırakalım aşırı hassas olmayı standart temizliği dahi yerine getirmeyen firmaların burada hiçbir şansı bulunmamaktadır. Araçları yağ ve kir içinde, kullandıkları kazanlar simsiyah bir görüntü ile hiçbir şansları yoktur. Kazara bir lokma dökümü gerçekleştirseler dahi bir daha buradan bir müşteri edinmeleri çok zordur.

Karşıyaka lokma firması çalışanları da çok iyi eğitilmiş olmak zorundadır. Kabalık ve anlayışsızlık burada hiçbir şekilde hoş karşılanmayan bir durumdur. Burada gerek lokma döktüren gerekse de lokmayı alan insanlar asgari bir nezaket beklemektedirler. Lokma alan insanların çoğu bir şekilde teşekkür etmektedirler. Lokmacının bir şekilde cevap vermesi önemlidir.

Karşıyaka Lokma Firmasının Kullandığı Malzemeler

Lokma dökümünü herkes güzel bir şekilde gerçekleştiremez. İyi bir İzmir lokma dökmek için hem iyi bir usta hemde iyi malzemeler kullanmak zorundasınızdır. İyi malzemelerden kastımız illaki ad yapmış ünlü firmalar olmak zorunda değildir. Önemli olan kullanılan malzemenin lokmaya olan uyumudur. Örneğin kimi yağ markaları kek yapımında çok iyi sonuçlar vermekte buna karşılık lokmada oldukça kötü sonuçlar doğurmaktadır.

Kullanılan un da aynı şekilde çok önemlidir. Karşıyaka lokma firması olarak genelde Ova, Efsane markalarını kullanmaktayız. Her ikisi de tek başına çok iyi sonuçlar vermektedir. Birlikte kullanıldıklarında ise ortaya harika bir sonuç çıkmaktadır.

Lokmada kullanılan şeker ise kesinlikle doğal olmalıdır. Bırakın glikoz şurubunu doğal şeker pancarından elde edilmeyen hiçbir ürün kullanılmamalıdır. Doğal olmayan bir şeker kullanıldığında insanlar bir tane lokma yiyecek geri kalanını çöpe atacaklardır. Çünkü sadece doğal şekerle yapılan bir lokmada hafiflik ve lezzet söz konudur.

Bal lokma olarak bütün ürünlerimizde doğal ve birinci sınıf malzeme kullanmaktayız. Ustalarımızın deneyim, tecrübe ve müşteri iletişimi üst seviyededir.

 

Karşıyaka lokmacı

Hemen Ara
WhatsApp Yazın