Buca Lokma Firması Hasanağa’da

Buca lokma firması olarak Hasanağa bahçesinde yapmış olduğumuz etkinliğe oldukça büyük bir katılım ve ilgi söz konusuydu. Bal lokmanın leziz tatlılarının tadına bakan insanların yüzlerindeki memnuniyet görülmeye değerdir. Mehmet Recai Özkan’ın hayrına dağıtılan 500 kişilik saray lokması kısa sürede tüketildi.

İzmir lokma firması olarak hemen her yerde lokma dökmemize karşın bazı yerlerdeki lokmanın anlamı çok daha farklıdır. Buca lokma dağıtımı da bu yerlerden birisidir. Özellikle Hasanağa ve çevresinde dağıtılan lokmanın Dokuz Eylül Üniversite öğrencilerinin bolca faydalandığı bir yerdir.

Buca İzmir’in en büyük ilçelerinden birisidir. Buda burada hemen her gün bir lokma dağıtımına rastlamanız demektir. Fakat lokmayı her tatlıcı aynı şekilde yapamamaktadır. Kimisi biran önce bitirip başka bir yere gitmek ister. Kimisi kullandığı malzemelere özen göstermez. Bazı Buca lokma firmaları ise temizliğe özen göstermez. Bal lokma ise aradığınız bütün özelliklere sahiptir.

Buca lokmacısı seçerken dikkat

Temiz, sağlıklı ve lezzetli İzmir lokmanın adresi Bal lokmadır. Şimdiye kadar almış olduğumuz bütün övgülerde bunu göstermektedir. Kaybedilen bir müşterinin en az dokuz yeni müşterinin gelmesini engelleyeceğini bilmekteyiz. Bu yüzden de bizim için her müşteri büyük bir öneme sahiptir. Her lokma dökümünde aynı ilk günkü gibi büyük bir heyacan ve istekle işimizi yapmaktayız.

Buca insanı hayırseverdir. Bu yüzden de özellikle üç aylarda her sokak başında lokma dağıtımına rastlamanız olasıdır. Lokmacının yanına yaklaşın bir tabak alın iyi dileklerinizi ve dualarınızı esirgemeyin. Böylece hem siz bir hayır işlemiş olacaksınız hemde lokmayı dağıtan.

Lokma İzmir’in değil tüm ülkemizin önemli bir kültürüdür. Bu kültürün yaşatılmasında ise en büyük önem lokmacılara düşmektedir. Hiç bir lokmacının işini kötü yapma gibi bir hakkı yoktur. Bal lokma firması bu prensip doğrultusunda en iyi lokmaları dökmek için uğraş vermektedir.

İyi bir lokma dökmek için de yapılacaklar bellidir. Kaliteli malzeme kullanmak, temiz çalışmaktır. Elbette lokma ustasının önemi de yadsınamaz. İyi bir lokma ustası olmazsa olmazdır. İyi bir lokma ustası ise kolay yetişmemektedir.

 

Buca lokma

WhatsApp Yazın