İzmir Lokma Fiyatı

Lokma Fiyatı Alırken Dikkat

Yaklaşık otuz yıllık bir pastacılık ve tatlıcılık deneyimine sahip olan firmamız mobil araçlarla İzmir ve çevresinde lokma dökümü faaliyeti yapmaktayız. İzmir lokma fiyatı konusunda hayırsever vatandaşlarımıza olabilecek en ekonomik fiyatları sunmaktayız. Ucuz lokma demiyoruz çünkü piyasada ucuz lokma döken firmaların bu fiyatı nasıl sağladığı çok iyi bilinmektedir. Ucuz lokmadan uzak durmanız hem sizin için hem de dağıttığını lokmaları tüketenler için önemlidir.
Her malın üretiminde olduğu gibi lokmada da kaliteli malzeme ve işçilik ile kalitesiz malzeme ve işçiliğin fiyatı aynı değildir. İzmir lokma fiyatı alırken bu hususu göz önünde bulundurmanız oldukça önemlidir.

Bal lokma olarak bütün ürünlerimizde en iyi ve kaliteli malzemeyi seçmeye özen göstermekteyiz. Ürünlerimizde hiçbir zaman bayat veya ikinci sınıf bir mal kullanmıyoruz. Özellikle şekerde birçok firmanın glikoz şurubu kullanarak daha ucuza mal ettiği şu günlerde biz en iyi ve doğal şeker ile lokma üretiyoruz.

İzmir Lokma Fiyatı Nasıl Belirlenir

özünde kullanılan malzemenin ve işçiliğin miktarına göre belirlenmektedir. Takdir edersiniz ki 300 kişilik bir lokma ile 1000 kişilik bir lokmada kullanılan malzeme ve emek aynı olmayacaktır. Genelde tüm İzmir ve çevresine aynı rakamlarla hizmet vermeye çalışmaktayız. Sadece şehir merkezine çok uzak olan il ve ilçeler için ayrıca bir yol ücreti söz konusu olmaktadır.

Lokma üretiminin ve dağıtımının bütün aşamaları Bal lokma tarafından gerçekleştirilmekte olup hayır sahibinden her hangi bir iş beklentimiz bulunmamaktadır. Buna karşılık pek çok hayır sahibi lokmayı kendi elleri ile dağıtmak istemektedirler. İzmir lokma fiyatı hamurun hazırlanmasından başlayıp, kızartılması, şerbetlenerek halka dağıtılması ve etrafın temiz tutulmasını kapsayan bir süreci içermektedir.
Lokma fiyatında dikkat etmeniz gereken ucuz olması değildir. Lokma fiyatı alırken ne gibi hizmetler aldığınızın farkında olmalısınız. Yoksa 20-30 lira daha az verip ne olduğu belli olmayan yiyecekleri insanlara sunmak mı ? Yoksa gerçekten hayır işlemek mi istiyorsunuz? Hangi amaçla lokma dağıtılmasına bakmaksızın İzmir lokma fiyatı bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.

Saray Lokma Fiyatı

Lokma fiyatı diğer ürünlerin aksine sürekli artan bir özellik göstermemektedir. Yağa, şekere, una zam gelir ancak o zaman lokma fiyatlarında bir artış görülmektedir. Fakat sadece yağa zam geldiğinde bu hemen lokma fiyatına yansımaz. Ya da sadece şekere zam geldiğinde de lokma fiyatı hemen artmaz. Biz lokmacılar bunu bir süre daha kompanse etmek zorunda kalırız. Saray lokma fiyatı da ancak bütün ürünlere zam geldiğinde artan bir özellik göstermektedir.

Saray lokma ile İzmir lokma fiyatı arasında her hangi bir fark bulunmamaktadır. Her ikisi de dağıtım yapılacak kişi sayısına göre belirlenmektedir. Buda yukarıda da söylediğimiz gibi kullanılan malzemenin miktarı ve kalitesi ile belirlenmektedir. Bazı lokmacıların saray lokma fiyatını farklı vermeleri anlaşılır bir durum değildir.

İzmir lokma fiyatı

Hayır Lokması Fiyatları

Hayır lokması fiyatları oldukça özel bir şekilde belirlenmektedir. Normal bir tatlıcıdan aldığınız fiyatlarla hiçbir alakası yoktur. İzmir’de normal bir tatlıcıda lokma bulmanız da ayrı bir güçlüktür orası apayrı bir konudur. Fakat diyelim ki buldunuz bir tabak lokmanın fiyatı beş lira olsun. Siz üç yüz kişilik bir lokma istediğinizde beş çarpı üç yüz bin beş yüz lira eder ki bu rakama hiç kimse lokma dağıtmaz.

Hayır lokması fiyatları zenginin de fakirin de hayır işlemesi üzerine kurulu bir nevi toptan satış fiyatıdır. Hemen herkesin rahatlıkla lokma dağıtımı yaptırabileceği rakamlarda olmak zorundadır. Elbette kullanılan malzemenin miktarı önemlidir. Ve bu lokma fiyatındaki değişikliğin ana sebebidir. Burada hemen belirtelim ki kullanılan malzeme fiyatı iki katı arttığında lokma fiyatı iki katı artmamaktadır. Yani ne kadar çok lokma dağıtımı yaptırırsanız sizin için daha hesaplı bir fiyat ortaya çıkmaktadır.

Uygun Fiyatlı Lokma Dökümü

Lokma fiyatlarının belirlenmesinde bir takım kıstaslar olduğundan bahsettik. Bunların dışına çıkan lokma fiyatlarına dikkat etmek lazımdır. İzmir’de çok ucuza lokma dağıtımı yaptığını söyleyen el ilanları ya da internet reklamları görmüşsünüzdür. Bu reklamlar çoğu insana cazip gelebilmektedir. Fakat bu firmalar ile çalışma yaptıklarında sonuçta büyük bir hüsrana uğramaktadırlar. İşte bu hüsrana uğramamanız için size birkaç tavsiyede bulunacağız.

Bu firmalar ile bir çalışma yapmadan önce kaç kişilik bir dağıtım yaptıklarının altını çizerek sorunuz. Bu kişi sayısının sizin için önemli olduğunu vurgulayınız. Böylece firma sizi kişi sayısı konusunda aldatmaya yönelik bir hareket yaparken iki kere düşünecektir. Bir diğer sorgulamanızda firmanın daha önce yapmış olduğu işleri sorgulamak olmalıdır. Buda daha önceki müşterilerin memnun kalıp kalmadığı hakkında size bilgi verecektir.

Biz uygun fiyatlı lokma döküm yapmaktayız. Fiyatlarımız ne öyle çok yüksek nede çok düşük değildir. Fakat bizim lokmalarımızın kalitesi şimdiye kadar yapmış olduğumuz işlerden ortaya çıkmaktadır. Eğer bir şekilde Bal lokmanın dağıtımına denk gelirseniz mutlaka lokmalarımızın tadına bakınız. Ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

Lokma Fiyatı Sorarken Dikkat Edilecekler

İzmir lokma fiyatı sorarken yukarıda da söylediğimiz gibi ucuz ya da yüksek olmasını değil nasıl bir malzeme ile nasıl bir lokma dağıtımı yapıldığını sorgulamanız önemlidir. Telefonda bizimle irtibata geçtiğiniz anda kaç kişilik bir lokma dağıtımı yaptırmak istediğinizi açık bir şekilde belirtiniz. Eğer çuval hesabı üzerinden bir lokma dağıtımı yaptırmak istiyorsanız bunu ayrıca belirtin.

Kişi sayısından sonra nerede lokma dağıtmak istediğinizi açık adres vererek belirtin. Takdir edersiniz ki İzmir merkezle Çeşme’de lokma dağıtımı aynı rakamlarla olmamaktadır. Buraya gelişimiz yol ücreti olarak iyi bir rakam tutmaktadır. Bu yüzden ya uygun bir tarihi bize bırakınız ya da yol ücretini ayrıca karşılamak size düşsün. Biz her şeyin baştan konuşulması ve anlaşmanın ona göre yapılması taraftarıyız. Daha ayrıntılı bilgi ve randevu için lütfen İzmir lokma iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Fiyat Listemizİzmir lokma fiyatı

300   kişilik İzmir lokma: 350 TL
400   kişilik İzmir lokma: 400 TL
500   kişilik İzmir lokma: 450 TL
600   kişilik İzmir lokma: 500 TL
1000 kişilik İzmir lokma: 750 TL

 

Hemen Ara
WhatsApp Yazın