İzmir Lokma Fiyatı

Lokma Fiyatı Alırken Dikkat

Yaklaşık otuz yıllık bir pastacılık ve tatlıcılık deneyimine sahip olan firmamız mobil araçlarla İzmir ve çevresinde lokma dökümü faaliyeti yapmaktayız. İzmir lokma fiyatı konusunda hayırsever vatandaşlarımıza olabilecek en ekonomik fiyatları sunmaktayız. Ucuz lokma demiyoruz çünkü piyasada ucuz lokma döken firmaların bu fiyatı nasıl sağladığı çok iyi bilinmektedir. Ucuz lokmadan uzak durmanız hem sizin için hem de dağıttığını lokmaları tüketenler için önemlidir.
Her malın üretiminde olduğu gibi lokmada da kaliteli malzeme ve işçilik ile kalitesiz malzeme ve işçiliğin fiyatı aynı değildir. İzmir lokma fiyatı alırken bu hususu göz önünde bulundurmanız oldukça önemlidir.

Bal lokma olarak bütün ürünlerimizde en iyi ve kaliteli malzemeyi seçmeye özen göstermekteyiz. Ürünlerimizde hiçbir zaman bayat veya ikinci sınıf bir mal kullanmıyoruz. Özellikle şekerde birçok firmanın glikoz şurubu kullanarak daha ucuza mal ettiği şu günlerde biz en iyi ve doğal şeker ile lokma üretiyoruz.
İzmir lokma fiyatı özünde kullanılan malzemenin ve işçiliğin miktarına göre belirlenmektedir. Takdir edersiniz ki 300 kişilik bir lokma ile 1000 kişilik bir lokmada kullanılan malzeme ve emek aynı olmayacaktır. Genelde tüm İzmir ve çevresine aynı rakamlarla hizmet vermeye çalışmaktayız. Sadece şehir merkezine çok uzak olan il ve ilçeler için ayrıca bir yol ücreti söz konusu olmaktadır.

Lokma üretiminin ve dağıtımının bütün aşamaları Bal lokma tarafından gerçekleştirilmekte olup hayır sahibinden her hangi bir iş beklentimiz bulunmamaktadır. Buna karşılık pek çok hayır sahibi lokmayı kendi elleri ile dağıtmak istemektedirler. İzmir lokma fiyatı hamurun hazırlanmasından başlayıp, kızartılması, şerbetlenerek halka dağıtılması ve etrafın temiz tutulmasını kapsayan bir süreci içermektedir.
Lokma fiyatında dikkat etmeniz gereken ucuz olması değildir. Lokma fiyatı alırken ne gibi hizmetler aldığınızın farkında olmalısınız. Yoksa 20-30 lira daha az verip ne olduğu belli olmayan yiyecekleri insanlara sunmak mı ? Yoksa gerçekten hayır işlemek mi istiyorsunuz? Hangi amaçla lokma dağıtılmasına bakmaksızın İzmir lokma fiyatı bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.

Fiyat Listemiz

300   kişilik: 280 TL
400   kişilik: 300 TL
500   kişilik: 350 TL
800   kişilik: 500 TL
1000 kişilik: 600 TL

 

 

WhatsApp Yazın